Le Chaton PLATINE S - TESTER

SKLADEM
Kód: 20050001
Značka: Le Chaton
299 Kč
Kategorie: Pleťová kosmetika
Druh: emulze
Objem: Do 249 ml
Pleť: Citlivá, alergická pleť
Typ pleti: citlivá pleť
Typ produktu: hydratační
Určení: pro ženy
Věk: 40+

Jedinečný a první kosmetický prostředek na světě, který obsahuje biologické přírodní růstové faktory z kozího kolostra. Lehká emulze, která účinně zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovu pokožky. Hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před působením stresu. Je vhodná pro všechny typy pleti.  Moderní kosmetické prostředky musí v anti-ageing péči zajišťovat: protivráskovou péči Účinné látky s protivráskovým působením použité v séru jsou především antioxidanty a látky s komplexním účinkem na obnovu rovnováhy v ochranné bariéře pokožky a epidermální mezibuněčné hmotě.   hydrataci  pokožky  Hydratace pokožky je zajištěna komplexně s použitím mléčných peptidů, Boswellie, kyseliny hyaluronové a panthenolu. zklidňující působení Zklidnění kromě jiného působí především složení kolostra a obsah avokádového oleje s esenciálními mastnými kyselinami.  Zastoupení a množství jednotlivých komplexů je voleno s ohledem na maximální synergii a průnik účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

Pleťové Omlazující sérum s 24 hodinovým kozím kolostrem obsahuje vysoké množství  přírodních komplexů, které splňují požadavky moderní anti-ageing péče. Přítomnost přírodního růstového faktoru z kozího kolostra prokazatelně urychluje obnovu epidermálních buněk a tím zlepšuje vzhled pokožky. 

Pokožka je projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější.

Hlavní účinná látka kozí kolostrum ovlivňuje imunitní systém v kůži, což je především důležité pro zralou citlivou pleť. Tímto působením se zlepšuje celková odezva pleti na aplikované hydratační, zpevňující a zklidňující účinné látky obsažené v séru. 

Použití: 1-2krát denně, nejlépe pod krém či masku, aplikujte cca 2g a rozetřete na obličej, krk a dekolt. Je vhodné také pro zapracování s profesionálními přístroji. 

Obsah : 5g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: